עגורני צריח
העגורנים נמצאים כבר לא מעט שנים בעיקר בתעשיית הבנייה, עגורנים שמשמשים להרמה של גופים כבדים ממקום למקום בעיקר בגבהים. עגורני צריח לא יכולים להגיע בחלק אחד והשינוע שלהם הוא בחלקים רבים, וכשהם מגיעים לאתר העבודה הם מורכבים ובסיום העבודה מפרקים אותם מה שמאפשר גם “לשחק” עם הגובה שלהם. עגורני צריח מעלים ציוד בנייה כבד שלא ניתן להעלות אותו בשום דרך אחרת כמו גנרטורים, מנועים וציוד בנייה ועגורן הצריח הוא סוג של עגורן שמורכב מתורן שבקצה שלו יש את התא של המפעיל והזרוע שלו על מיסב סיבובי. אם אתם צריכים עגורן צריח לכל פרויקט שהוא חברת High cranes תשמח לספק לכם, חברה שמספקת גם שירות תחזוקת עגורנים, שירותי מנופים בבאר שבע כמו גם שירותי מנופים בכל מקום בארץ.

מנופי פוטיין חדשים

תחזוקת העגורנים

שירות תחזוקת עגורנים הוא שירות חשוב וצריך להיות מקצועי במיוחד. עגורני צריח דורשים תחזוקה מתמדת כמו גם בדיקות תקופתיות שלהם ווידוא הרכבה מקצועית שלהם, מכיוון שכל טעות וכל תחזוקה לקויה עלולה להסתיים באסון. ולכן, בבואכם לבחור חברה שמשכירה עגורנים עליכם לוודא שהיא גם מספקת שירותי תחזוקה לעגורנים הללו מה שאומר שהיא מקצועית בתחום ומכירה את הכלים הללו על בוריים. במשרד התמ”ת יש כללים וחוקים שלפיהם צריך לעבוד ולפיהם צריך לתחזק עגורני צריח, וחברת High cranes מספקת שירותי עגורני צריח כמו גם שירותים למנופים אחרים.

לבחור בחברת “High cranes” – לבחור בטובים ביותר!

אם אתם צריכים עגורני צריח לכל פרויקט שהוא וצריכים השכרה וכמובן תחזוקה, חברת High cranes תספק לכם את השירותים הללו ברמה הגבוהה ביותר. החברה מספקת כפי שציינו גם שירותי מנופים בבאר שבע כמו גם שירותי מנופים בכל מקום אחר, שירותי השכרה ומכירה של כל סוגי המנופים. החברה מקפידה על עמידה בלוח הזמנים כפי שנקבע ומספקת ייעוץ מקצועי, ומאות הלקוחות שנהנו משירותי החברה במהלך השנים יעידו על רמה גבוהה ביותר של שירות כמו גם על יחס אישי ואדיב.

פנו עכשיו וקבלו מידע נוסף!

// read more hebrew preloader