עגורן פוטיין –עגורן איכותי ביותר

עגורן זהו אחד מהכלים הבסיסיים אשר לו אנחנו זקוקים בביצוע תהליכי בנייה שונים. עגורן POTAIN זהו כלי איכותי במיוחד אשר יאפשר לכם לבצע את כל התהליכים באופן הנכון, המהיר והבטוח ביותר.    

HIGH CRANES יתאים לכם את העגורן לצרכים שלכם.

כאשר אנחנו עוסקים בתחומי הבנייה ולא רק שם, אנחנו נעזרים במנופים ועגורנים. למעשה כאשר אנחנו מדברים על עגורן צריח יש לנו את שני הסוגים העיקריים. יש את העגורן שהוא בעל תורן או צריח. זהו מנוף אשר בחלק העליון שלו נמצאת הזרוע הנושאת אונקל ועליו אנחנו מעמיסים את המטען. עגורן זה מופעל בדרך כלל באופן חשמלי. הוא יחובר לאדמה באמצעות כלונסאות בעומק או שהוא ייתמך בקוביות של בטון אשר הוא יעניק לו את הבסיס הרחב והחזק.

ישנו גם עגורן הנע על פסים. הבסיס של העגורן מונח על גבי מסילה והוא מסוגל לנוע בעת הצורך.

עגורן

מתאימים את העגורן בהתאם לצורך

כדי ליהנות מתפעול נכון ומביצוע עבודה יעיל, חשוב מאוד להתאים באופן נכון את העגורן. בחברת HIGH CRANES חי נחמיאס עגורנים ומנופים – מציעים לכם עגורנים להשכרה לכל צורך. החברה מחזיקה ברשותה מבחר גדול ומגוון של עגורני צריח כאשר כולם הם מהמתקדמים והחדשניים ביותר בשוק הכלים הכבדים. הדגש אצלנו הוא על שירות מקצועי, זמן תגובה מהיר והתאמה מושלמת של המנוף בהתאם למטרות ולצרכים שלכם.

עגורן מתאים = עבודה יעילה יותר

אם אתם באמת מעוניינים להשקיע באיכות העבודה וליהנות מיעילות ובטיחות בעבודה – אתם חייבים להתאים לעצמכם את הכלים הנכונים.

רק חברה גדולה כמו שלנו מסוגלת להתאים לכל לקוח את המוצר המתאים לו. היות ומדובר בחברה יזמית וקבלנית, חברה שעוסקת בבנייה מזה שנים רבות בכל רחבי הארץ. ההיקף העצום של החברה מאפשר לה את מלאי הכלים הגדול ואת האפשרות להשכיר לכל אחד את הכלי הדרוש לו והמתאים לו לצורך המטרות שלו.

עגורן POTAIN –מוצר טוב מבית טוב

אנחנו מציעים את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר. עגורן צריח מבית HIGH CRANES יניף את הפרויקט שלכם הרבה יותר גבוה!

// read more hebrew preloader