מערכות בקרה לעגורנים
כולנו שמענו לצערנו בשנים האחרונות על תאונות שונות שהתרחשו עם עגורנים, תאונות שהסתיימו במקרה הטוב רק עם נזק כלכלי ובמקרה הפחות טוב בנזק גופני ואף במוות. עגורנים נדרשים מאוד באתרי בנייה שונים ובמקומות בהם העבודה מתבצעת בגובה רב והם נועדו בשביל להרים משאות כבדים כמו גנרטורים, מנועים וציוד לבנייה, והסיבה היחידה שהתאונות הללו קרו היא בגלל אי שמירה על כללי בטיחות כמו גם אי שימוש באותן מערכות בקרה לעגורנים שקיימות. בבואכם לשכור עגורן לפרויקט כלשהוא וודאו שהוא עם מערכות בקרה לעגורנים, מערכות הגבלת סיבוב המיועדות למגוון סוגי עגורנים להשכרה, עגורנים מטפסים ואחרים כמו גם מערכות בקרה אחרות.

מנוף חוליות

דוגמאות למערכות בקרה של עגורנים

יש מספר מערכות בקרה לעגורנים וכמה שיהיו יותר כך הסיכויים לתאונה יפחתו. יש מערכות אשר כל תפקידן הוא מניעה של מפגש בין שתי זרועות של מנופים, מערכות שמתריעות או מערכות שעוצרות את התנועה, יש מערכות הגבלת סיבוב או הגבלה משולבת אשר לא מאפשרות לעשות טעויות במהלך התפעול של העגורן, יש מערכות ש”מדברות” האחת עם השנייה ויודעות למנוע תאונות, ויש מצלמות אשר מתעדות את העבודה בשביל שניתן יהיה לפקח על העבודה כמו גם לשלוט עליה. מערכות בקרה לעגורנים אלו מערכות חשובות מאוד ומי שמברר אודות סוגי עגורנים להשכרה כמו עגורנים מטפסים כדאי שיוודא שהם מגיעים עם המערכות הללו.

“High cranes” – המומחים במנופים!

אם אתם רוצים לדעת יותר אודות מערכות בקרה לעגורנים כמו גם להשכיר מנופים מכל סוג שהוא, חברת High cranes היא החברה המתקדמת ביותר בתחום. חברת “חי נחמיאס עגורנים ומנופים” שמה לעצמה למטרה להוביל את ענף המנופים והיא מקפידה על בטיחות ברמה הגבוהה ביותר עם הכלים שלה. חברת High cranes היא חברה שמספקת את שירותיה בכל הארץ ומציעה מגוון רחב של מנופים לכל מטרה ולכל שטח שהוא. כל מה שאתם צריכים הוא ליצור קשר עם החברה ולקבל שירות מצוין, ייעוץ אישי ויחס אדיב וחם.

צרו קשר עכשיו וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

// read more hebrew preloader