מנופי הרמה להשכרה
מנופים משמשים כבר שנים ארוכות לצרכים שונים שהעיקריים שבהם הם בתחום הבנייה אך לא רק. ניתן לראות אותם בנמלי ים כשרוצים להניף משאות כבדים לתוך אוניות משא, ניתן לראות אותם במפעלים שונים וניתן לראות אותם בכל מקום בו צריך להרים ציוד כבד וגדול ולהעביר אותו ממקום למקום. אם אתם מחפשים מנופי הרמה להשכרה חברת “High cranes” היא החברה שאתם מחפשים, חברה שבאמתחתה מגוון מנופים לצרכים משתנים ולתוואי שטח משתנה. הנה כמה דוגמאות של מנופי הרמה להשכרה שקיימים כיום ושיש להם ייעודים שונים לצרכים שונים.

11

דוגמאות לסוגי מנופים

מנוף זחל – מנופי זחל אלו מנופים שמיועדים למשקל בינוני עד גבוה והם יכולים להרים אף משקל של 600 טון. מנופי זחל להשכרה לא רשאים לעלות על הכביש והם מורשים לתעבורה ולתנועה באתר עצמו בלבד.

מנופי AT – מנופי AT להשכרה אלו מנופים הידראוליים אשר יכולים להרים משקלים של עד 500 טון. היתרון שלהם הוא אם כן המשקל הגבוה שהם יכולים להרים כמו גם הרדיוס של הרמות חריגות שאפשרי באמצעותם. בנוסף, המנופים הללו מורשים לנסיעה על הכביש.

מנופי RT – מנופי הרמה להשכרה מסוג RT אלו מנופים שמיועדים למשקלים בינוניים והם מורשים לתנועה בתוך אתר העבודה.

מנופי חוליות – אלו מנופים שניתן להוסיף להם עוד ועוד חוליות וכך הם יכולים להגיע לגבהים חריגים מה שתלוי כמובן ביציבות הבסיס ובעיגון של המנוף למבנה עצמו.

מנופים משכירים רק ב”High cranes”!

אם אתם מחפשים מנופי הרמה להשכרה, מנופי זחל, מנופי AT להשכרה, מנופי חוליות ומנופים אחרים חברת High cranes היא החברה הנכונה בשבילכם. מנופי זחל להשכרה כמו גם מנופים אחרים בחברת High cranes עוברים בדיקות קפדניות ומקבלים תחזוקה ברמה הגבוהה ביותר כל הזמן. מנופי הרמה להשכרה בחברת High cranes יספקו לכם שקט נפשי עם הידיעה שאתם עובדים עם החברה המובילה בשוק, והכל תוך עמידה בזמנים והקפדה על שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עמנו קשר וקבלו מידע נוסף על מנופים מסוגים שונים שאנו משכירים!

// read more hebrew preloader