מנוף POTAIN – הבחירה הנכונה לכל מטרה

המנוף הינו כלי נחוץ במיוחד במקומות רבים. אנחנו מכירים אותו בעיקר מתחום הבנייה כאשר המנוף הוא זה שמרים לגובה את חומרי הבנייה השונים ומעביר אותם ממקום למקום. הוא נמצא גם בנמלים כאשר הודות לו ניתן לפרוק את הסחורה מעל גבי האניות ולהעביר אותם בקלות רבה ובאלגנטיות אל תוך המשאיות הממתינות. מנוף POTAIN זהו מנוף הקיים למעשה בהרבה מאוד דגמים כאשר כל אחד יוכל לבחור ולהתאים לעצמו את המנוף, לו ולצרכים שלו.

הבחירה בעגורן צריח או בשמו המוכר והפשוט – מנוף, זוהי בחירה שאמורה להיעשות על ידי אנשי מקצוע שמכירים את הצרכים ואת המטרות השונות של הלקוח. מסיבה זו חשוב מאוד לפנות לשם כך אל חברה מקצועית שתדע להתאים את העגורן או המנוף בהתאם לצורך ובהתאם למטרות של העגורן בשטח. המנופים של HIGH CRANES הם מנופים איכותיים במיוחד כאשר הם קיימים במגוון גדלים ומידות שונות. על העגורן להתאים לנו מבחינת המטרות שלנו. אנחנו חייבים להתחשב במבנה שלו, ברוחב שלו וכמובן ביכולות שלו בכדי שהוא ייתן לנו את המענה המושלם

HIGH CRANES חי נחמיאס עגורנים ומנופים מציעה – העגורן המתאים לכם עם שירות אמין ומהיר

11

כאשר אנחנו באים לבחור עגורן POTAIN יש לנו למעשה שני דגשים חשובים ביותר:

1. התאמה של מנוף, POTAIN לעבודה ולסביבת העבודה.

2. מהירות התגובה, ללא המתנה ארוכה מצד חברת ההשכרה.

ונפרט, ההתאמה של מנוף POTAIN לעבודה היא קריטית ממש להצלחה של העבודה בשטח. זה כולל את ההתאמה מבחינת הגובה כמובן אך גם מבחינת התנאי השטח. ישנם אזורי בנייה שם מדובר במקום צפוף עם כמה עגורנים בו זמנית, כאשר קשה מאוד לשלוט על הנעשה בגלל הצפיפות. בכל מקום כזה אנחנו צריכים למצוא את העגורן הכי מתאים לתנאי השטח. גם למהירות השירות יש הרבה מאוד מה לומר כאשר מדובר בביצוע של עבודות בנייה. אנחנו רוצים לראות כי התהליך מתקדם והבנייה מתרחשת בשטח כפי המצופה.

אנחנו מבטיחים לכם שירות מהיר של קבלת העגורן המתאים עבורכם.

אתם תופתעו כמה מהר העבודה כולה מתבצעת הודות לעגורן  POTAIN המתאים והיעיל.

// read more hebrew preloader