מנוף חוליות
אז מהו בכלל מנוף חוליות? מנוף זה הוא המנוף הנפוץ ביותר באתרי בנייה, מנוף שהיתרון העיקרי שלו הוא שהוא תיאורטית יכול להגיע לכל גובה שהוא. המנוף נבנה בבנייה מודולרית וניתן להוסיף לו עוד ועוד חוליות לצריח ובכך להגביה אותו, מה שיאפשר להגיע איתו לכל מגדל או כל בניין רב קומות ולהתאים אותו לצרכים. מנוף חוליות צריך להיתמך בקיר המבנה ככל שמוסיף לגובהו עוד ועוד, והוא מגיע בחלקים על ידי משאיות ומורכב באתר הבנייה עצמו. אם אתם צריכים מנוף להשכרה בירושלים, מנוף להשכרה במרכז, מנוף להשכרה בנהריה כמו גם בכל מקום אחר ואתם צריכים להתאים אותו בהתאם לגובה הבנייה, מנוף שעובד על חוליות יהיה המתאים לכם ביותר.

מנוף חוליות

כמה דברים שחשוב לדעת

הנה כמה דברים שחשוב לדעת על מנוף חוליות. הראשון, אם אתם צריכים אותו לפרויקט עתידי כדאי שתתכננו את ההגעה שלו מוקדם מספיק בכדי שניתן יהיה להתחיל לעבוד עמו מכיוון שכפי שציינו ההרכבה שלו לוקחת זמן ואפילו כמה ימים לעיתים. בנוסף, מנופי חוליות יכולים להרים משאות במשקלים משתנים והכבד ביותר יכול להרים אף משקלים של עד 20 טונות. הדבר השלישי שצריך לדעת הוא שלמרות שההגבהה שלו היא אין סופית תיאורטית, בשטח זה לא באמת נכון מכיוון שהגובה מוגבל על ידי יציבות ויציבות לא תמיד נוגעת רק למנוף עצמו (מהירות הרוח וכדומה)

מנוף חוליות משכירים רק ב”High cranes”!

אם אתם צריכים מנוף להשכרה בירושלים, מנוף להשכרה במרכז, מנוף להשכרה בנהריה או בכל מקום אחר הגעתם למקום הנכון. חברת High cranes מספקת שירותי השכרת מנוף חוליות כמו גם מנופים ועגורנים שונים בהתאם לצרכים של הלקוחות ובהתאם לתוואי הפרויקט עצמו. החברה מקפידה על עמידה בזמנים ומבינה את החשיבות הגבוהה שלה, ועושה הכול על מנת לשרת את הלקוחות שלה בדרך הטובה ובמקצועית ביותר. כל המנופים שהחברה משכירה הינם חדישים ואיכותיים ומתבצעת הקפדה יתירה על תחזוקה שוטפת שלהם.

צרו אתנו קשר עכשיו וקבלו מענה מהיר ויעיל כמו גם איכותי ומקצועי!

// read more hebrew preloader