השכרת מנוף AT
לכל עבודה יש את הצרכים המשתנים שלה, צרכים שמאפשרים לבצע את העבודה הצורה הטובה ביותר. כשמדובר על עבודות בגובה, עבודות שדורשות הרמה של משאות כבדים מלמעלה למטה או להיפך או הגעה לאזורים שאין אפשרות אחרת להגיע אליהם יהיה צורך ברור במנופים. יש מנופים שונים ומנוף AT הוא אחד מהם. אם אתם צריכים השכרת מנוף AT הגעתם למקום הנכון. חברת High cranes מספקת בין השאר שירותי השכרת מנוף AT כמו גם השכרה של מנופים אחרים לצרכים משתנים, מנופים שמתוחזקים היטב ובמצב מצוין, מנופים שיאפשרו לכם לעבוד בצורה טובה ובעיקר בטוחה.

עגורן

קצת על מנופי AT

אם אתם צריכים שירותי השכרת מנוף AT, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת עליו. מנוף AT הוא מנוף הידראולי נייד, מנוף שיכול להניף ציוד לגבהים חריגים והוא יכול לשאת עימו עד 500 טונות. מנוף כזה מתאים לעבודות מיוחדות, עבודות כבדות שמצריכות יכולות הרמה שונות כמו גם אורך זרוע שונה וספר צירים שונה. השכרת מנוף AT טומנת בחובה יתרון נוסף – היכולת של המנוף לנסוע על הכביש כמו שהוא. חברת High cranes מספקת מנופים כאלו כמו גם שירותים נוספים של השכרת מנוף בדרום בכלל ובפרט – השכרת מנוף בבאר שבע, השכרת מנוף בהרצליה ובכל אזור המרכז כמו גם השכרת מנוף בצפון ובכל מקום אחר בארץ.

יתרונות החברה

מגוון – חברת High cranes מספקת לא רק שירותי השכרת מנוף AT אלא גם מנופים אחרים בהתאם לצרכים ובהתאם לדרישות.

זמינות – צוות החברה זמין תמיד לספק מענה יעיל ומקצועי כמו גם ייעוץ רלוונטי.
איכות – בחברת High cranes לא מתפשרים על איכות וכל הכלים של החברה עוברים בדיקות ובקרות קפדניות.

בטיחות – עם המנופים של חברת “חי נחמיאס עגורנים ומנופים” אתם יכולים להיות רגועים.
אז אם אתם צריכים השכרת מנוף בדרום בכלל ובפרט – השכרת מנוף בבאר שבע, השכרת מנוף בהרצליה ובכל אזור המרכז כמו גם השכרת מנוף בצפון ובכל מקום אחר בארץ, חברת High cranes היא החברה אותה אתם מחפשים.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

// read more hebrew preloader